Podróżować to żyć

Biuro Podróży Albatros istnieje na rynku od 2004 roku, przez ten czas zyskując sobie rzeszę zadowolonych klientów. Naszym atutem jest profesjonalizm oraz wykwalifikowana kadra. Staramy się aby motyw przewodni załogi: „podróżować to żyć” zaszczepić klientom.

W naszym biurze znajdą Państwo nie tylko informacje dotyczące imprez wyjazdowych, ale również niezbędne informacje potrzebne każdemu planującemu swój urlop.

Rodzinne wakacje

Znajdą tu Państwo szeroki wybór ofert wyjazdowych, w zależności od własnych preferencji i wymagań: rodziny z dziećmi w hotelach z oferty family znajdą chwile wytchnienia, a ich pociechy spędzą tam niezapomniane wakacje. Dla par i nowożeńców w hotelach z pakietem all inclusive proponujemy romantyczne i pełne uroku chwile, a dla aktywnie wypoczywających szalone noce w hotelach sieci  Robinson Club i Magic Life.

Aktywny wypoczynek

Zachęcamy też do skorzystania z bogatej oferty wyjazdów na nurkowanie, rejsów jachtami żaglowymi po Adriatyku, czy Morzu Śródziemnym, jak również zwiedzanie stolic europejskich.

Spędź z nami swój wymarzony urlop!

Zapraszamy, zespół Biura Podróży Albatros

Last minute

Codziennie w naszym biurze czekają na Was nowe propozycje wyjazdów „last minute” i gorące oferty promocyjne. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy też wiele firmowych gadżetów i miłych niespodzianek.

Wyjazdy motywacyjne

Dla Firm i Zakładów Pracy dysponujemy szeroką ofertą podróży tzw. „incentive tours” tj. wyjazdów motywacyjnych, które pozwolą pracownikom Państwa firmy lepiej poznać się i zaprzyjaźnić, również na gruncie prywatnym.

Bogata baza ofert

W naszej ofercie znajdują się imprezy organizowane przez starannie wyselekcjonowanych przez nas, wyłącznie najlepszych touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym – dysponujemy bogatą bazą ofert katalogowych ponad 30 organizatorów turystyki – zapraszamy po bezpłatne katalogi do naszych biur.